AUKČNÍ SÍŇ VLTAVÍN s.r.o.
Masarykovo nábřeží 1648/36
Nové Město
Praha
110 00 Praha 1
Nové Město
Praha
110 00 Praha 1
Oficiální název: Aukční síň Vltavín s.r.o.
IČ: 25086600
DIČ: CZ25086600
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datová schránka: fdxn8cg
DIČ: CZ25086600
Datová schránka: fdxn8cg
Kontakty
- 603 451 892
- 739 071 594 - aukční síň-kancelář
- 604 215 296 - galerie
- robert.hedervari@galerie-vltavin.cz
- aukce@galerie-vltavin.cz
Provozní doba
PO 10:00-12:00 13:00-18:00 hod.
ÚT 10:00-12:00 13:00-18:00 hod.
ST 10:00-12:00 13:00-18:00 hod.
ČT 10:00-12:00 13:00-18:00 hod. Zavřeno
PÁ 10:00-12:00 13:00-18:00 hod.
Kontaktní osoby
- Robert Hédervári
Webové prezentace
Sociální sítě
Související firmy
NAKLADATELSTVÍ VLTAVÍN s.r.o. - Masarykovo nábřeží 1648/36, Nové Město, Praha (Souvisí s)
VLTAVÍN ART, s.r.o. - Masarykovo nábřeží 1648/36, Nové Město, Praha (Souvisí s)
Činnosti firmy
- galerie aukce
- umělecká díla
Bankovní účty určené ke zveřejnění
19-3318420287/0100 Zveřejněn 01.04.2013 |
Zdroj: Registr plátců DPH
Odeslat poptávku nebo dotaz firmě
Další firmy z oboru
Galerie
GALERIE ES-SCHRÁNILOVÁ ELIŠKA PhDr. - Nuselská 297/5, Nusle, Prahaweb
P.A.P.S.T., s.r.o. - U průhonu 1591/9a, Holešovice, Prahaweb
Reklamní a grafické studio zaměřené na návrh a realizaci výstavních expozic a interiérů.
ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ - Chomutovská 1, Klášterec nad Ohříweb
Zámek se nachází na levém břehu řeky Ohře v deseti hektarovém, dendrologicky velmi cenném, anglickém parku z 20. a 70. let 19. století, ve kterém je 220 druhů stromů z celého světa.
GALERIE KLATOVY/KLENOVÁ - Klenová č. 1web
Trvá spolupráce se základními uměleckými školami v podobě výukového programu „Animace“ a výstavami nejlepších prací jejich žáků a s vysokými uměleckými školami opět s prezentací uměleckých děl jejich nejlepších studentů.