AUKCE OBRAZŮ U NÁRODNÍ GALERIE s.r.o.
U Národní galerie 468
Zbraslav
Praha
156 00 Praha 516
Zbraslav
Praha
156 00 Praha 516
Oficiální název: AUKCE OBRAZŮ U NÁRODNÍ GALERIE s.r.o.
IČ: 03463729
DIČ: CZ03463729
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datová schránka: rryq7d8
DIČ: CZ03463729
Datová schránka: rryq7d8
Kontakty
- 607 797 737
- galerie@aukceobrazu.eu
Provozní doba
PO 09:00-13:00 hod.
ÚT 13:00-18:00 hod. Brzy otevírá
ST 09:00-13:00 hod.
ČT 13:00-18:00 hod.
PÁ Zavřeno
ČT 13:00-18:00 hod.
PÁ Zavřeno
Webové prezentace
Sociální sítě
Související firmy
AUKCE OBRAZŮ U NÁRODNÍ GALERIE s.r.o. - U Národní galerie 469, Zbraslav, Praha (Ústředí)
Činnosti firmy
- pořádání
- pravidelné aukce obrazů
- dražby uměleckých výtvarných děl a starožitných předmětů poskytování
- poradenství
- restaurování
- obrazy
- výkup
- obrazy
- zajištění
- znalecké expertízy (obrazy)
Bankovní účty určené ke zveřejnění
2000684376/2010 Zveřejněn 25.08.2015 | |
2300823454/2010 Zveřejněn 25.02.2016 | |
CZ7720100000002402443778 Zveřejněn 09.02.2023 |
Zdroj: Registr plátců DPH
Odeslat poptávku nebo dotaz firmě
Další firmy z oboru
Dražby
EXEKUTORSKÝ ÚŘAD JIČÍN - Husova 64, Valdické Předměstí, Jičínweb
Exekutorský úřad Jičín zahájil svou činnost v březnu roku 2002, jako jeden z prvních Exekutorských úřadů v ČR.
FINERGO, spol. s r.o. - Svatoplukova 519, Veselí nad Moravouweb
FK SALES & INVESTMENT GROUP s.r.o. - Mitrovická 37, Paskovweb
Prodej hmotného majetku firem. Vaše stroje, zařízení, vozový park, software, nadměrné zásoby, a mnoho dalšího prodáme za nejvyšší cenu a v co nejkratším čase. Po celou dobu prodeje jednáme v zastoupení klienta, nebo bez uvedení vlastníka.